Produkt rekomendowany do konkursu DOBRY WZÓR 2015

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 9 lipca 2015 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbyły się Obrady Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2015, podczas których wybrane zostały produkty i usługi kwalifikujące się do finału konkursu.

Nasz produkt Płyta Budowlana WIM Platte zdobyła wyróżnienie „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015”. Wyróżnienie to wskazuje na wysoki poziom projektowy i wysokie walory komercyjne produktu.

Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a jego poziom merytoryczny ciągle wzrasta i tym samym wybór finalistów staje się coraz trudniejszy. W tym roku do konkursu zgłoszono 166 produktów i usług w siedmiu kategoriach: Dom, Praca, Sfera Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne.

Pozytywna ocena wszystkich Ekspertów w każdym z kryteriów kwalifikowała produkt lub usługę do dalszego etapu. W tym roku, ze względu na wysoki poziom zgłoszonych wzorów, decyzja o zakwalifikowaniu produktu lub usługi do finału była dużym wyzwaniem.

Zapraszamy do lektury, a wszystkich wykonawców do wypróbowania naszego produktu :)

http://www.iwp.com.pl/projekty_dobry_wzor2015_produkty_rekomendowane_materialy_produkcyjne

Produkt rekomendowany do konkursu DOBRY WZÓR 2015