AKTUALNOŚCI
 • Długi weekend czerwcowy: 3-6.06.2021 r.
  weekend czerwcowy

  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dni od 3 do 6 czerwca są dla naszego zespołu wolne od pracy. Życzymy udanego wypoczynku! WIM sp. z o.o.

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
 • WIM ZAPRAWA DO KLINKIERU – wycofanie kolorów
  WIM-ZAPRAWA-DO-KLINKIERU_25kg_wizual

  Szanowni Państwo, Wycofujemy z oferty kolory 1/12, 1/44 i 1/45 WIM ZAPRAWY DO KLINKIERU. Kolory nie będą już dostępne, nawet na zamówienie. W ofercie pozostają dwa kolory: 1/13 i 1/14 Z uwagi na trwającą relokacją produktu, możliwa jest jego chwilowa niedostępność w miesiącu czerwcu. WIM sp. z o.o.

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
 • Program Partnerski WIM – tymczasowa niedostępność nagrody A_052
  nagroda niedostępna czb

  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, nagroda nr A_052 – radio BOSCH GML 20 w katalogu Programu Partnerskiego WIM jest tymczasowo niedostępna. WIM sp. z o.o.

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
 • Nowy cennik od 17.05.2021 r.
  cennik

  Szanowni Państwo, W związku z rosnącymi cenami surowców i kosztami pośrednimi produkcji oraz odczuwalnym osłabieniem naszej waluty narodowej, od 17 maja 2021 r. wprowadzamy nowy cennik produktów z naszej oferty. POBIERZ: Cennik od 15 maja 2021 r. Szczegółowe warunki handlowe dostępne są u Doradców Techniczno-Handlowych. Z poważaniem, Przemysław Dzioba Prezes Zarządu

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
 • Planowany wzrost cen
  cennik

  Szanowni Państwo, W związku z rosnącymi cenami surowców i kosztami pośrednimi produkcji oraz odczuwalnym osłabieniem naszej waluty narodowej, będziemy zmuszeni podnieść od 15 maja 2021 r. ceny produktów z naszej oferty. Planowany wzrost cen wyniesie od 3,5% do 9,5%. Nowy cennik będzie dostępny od 26 kwietnia br. na stronie internetowej http://www.wim-chb.pl w zakładce AKTUALNOŚCI oraz […]

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
Strona 1 z 812345...Ostatnia »