AKTUALNOŚCI
 • Nowy cennik od 2.08.2021 r.
  cennik

  Szanowni Państwo, W związku z rosnącymi cenami surowców, jak i ich ograniczoną dostępnością, ograniczeniem podaży usług transportowych oraz wzrostem kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, od 2 sierpnia 2021 r. wprowadzamy nowy cennik produktów z naszej oferty. Pobierz: CENNIK OD 2.08.2021 r. Szczegółowe warunki handlowe dostępne są u Doradców Techniczno-Handlowych. Z poważaniem, Przemysław Dzioba Prezes Zarządu

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
 • Planowany wzrost cen od 2.08.2021 r.
  cennik

  Szanowni Państwo, Od kilkunastu tygodni zmagamy się z rosnącymi cenami surowców, jak i ich ograniczoną dostępnością. Pomimo ograniczenia podaży usług transportowych, nasz zespół dokłada codziennie wszelkich starań, żeby zapewnić Wam dostępność naszych produktów i ciągłość ich dostaw. Podobnie jak wielu z Was, zderzamy się z rosnącymi koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Wszystkie te czynniki odbijają się […]

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
 • Długi weekend czerwcowy: 3-6.06.2021 r.
  weekend czerwcowy

  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dni od 3 do 6 czerwca są dla naszego zespołu wolne od pracy. Życzymy udanego wypoczynku! WIM sp. z o.o.

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
 • WIM ZAPRAWA DO KLINKIERU – wycofanie kolorów
  WIM-ZAPRAWA-DO-KLINKIERU_25kg_wizual

  Szanowni Państwo, Wycofujemy z oferty kolory 1/12, 1/44 i 1/45 WIM ZAPRAWY DO KLINKIERU. Kolory nie będą już dostępne, nawet na zamówienie. W ofercie pozostają dwa kolory: 1/13 i 1/14 Z uwagi na trwającą relokacją produktu, możliwa jest jego chwilowa niedostępność w miesiącu czerwcu. WIM sp. z o.o.

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
 • Program Partnerski WIM – tymczasowa niedostępność nagrody A_052
  nagroda niedostępna czb

  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych, nagroda nr A_052 – radio BOSCH GML 20 w katalogu Programu Partnerskiego WIM jest tymczasowo niedostępna. WIM sp. z o.o.

  CZYTAJ WIĘCEJ ...
Strona 1 z 812345...Ostatnia »